Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jsem za ten rok zaži s paničkami?
23.6.2006 : Byli jsme spolu na Slovensku u paničkynych rodičech. Ta cesta vúbec neutikala i když jsem celu prespimkal. Ale všichni jsme se dočkali. Tam jsem videl takove veeelike zviře a jezdili na nem lide. To jsem byl s toho celej rozhozenej že to bylo větši než ja tak jsem začal straštne štekat až nakonec ujeli. A vite co to bylo za zviře? Neuvěřite ale jmenovalo se to Kůn.


paničkove mne vzali aj za mim BRAŠKOU DENYSKEM. tam jsem se skamaradil s kokršpanelkou Syndynou a tak jsme tam spolu valčili.Obrazek

tak jsme si uzivali aj sami. Bylo to tam super
Obrazek
Ale jezdim docela často ku kamošovi DObrazekyčkovi
Dnas jsem byl navštivit Kamarade dyčka a jak to dopadlo? asi tak  že domu mne musela nest Panička Porto že jsem už nemoh ani chodit jak jsem byl utahanej. Pěkne sme si zaběhali a vyvědli jsme aj nejake LUMPARNY.13.4.2006  Dnes je dlouho očekavan den.Paničkove razi na nejaku oslevu. Tak se hodili do gala a šli tak jsme nestihli ani prochazku.


14.4.2006  tak dnes se paničci vratili hodne pozde rano domu. Protože mali nejakou oslavu z firmy. Tak budou hodne dlouho spinkat. Je 10:30 a vstava paniček ale paniča je straštnej spachtoš tak ji paniček ješte chvili necha spinkat. Zatim co panička spi tak ja s paničkem jdeme na prochazku a pripravime neco k obědu. Tak všechno je pripraveny a panička stale spinka. mae to neda tak se jdu podivat jestli stale spi. No jenomže kdyš sem ji vydel jak tam leži tak jsem se neudržel a skočil jsem s radosti nani. akorat panička nemnela zemne velikou radost protože jsem ji vzbudil. A vit olik bylo hodin když jsem paničku vzbudil? Presne13:30. To je spachtoš Co?15.4.2007 Dnes je nedele a mi se doma hrozne nudime. Tak mne vzala paniča  a ja si myslel že pujdeme na prochazku. Ale zmylil jsem se. Panička semnou šla do kopelny a me bylo jasny co mne čeka. Jak jsem si myslel. tam na mne čekal koupel. Když mne okoupali tak se rozhodli že mne objednaji k holičce protže s myma chlupama to už dal nejde. Tak mne začesali a usušili a odjeli za Pani holičkou. Takže ve středu jdu se dat ostryhat. Pak jse vam ukažu v novem sestřihu. Papinkyzatim.